Правила програми лояльності інтернет-магазину lavka.terra.ua

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

 • Організатор — ТОВ ТЕРРА
 • Програма — комплекс маркетингових заходів для розвитку повторного продажу існуючим клієнтам у майбутньому, продажу їм додаткових товарів та послуг, просування корпоративних ідей та цінностей, інших видів потенційно прибуткової поведінки. Програма лояльності передбачає використання промокодів та системи бонусних балів для заохочення постійних покупців, яким надаються спеціальні умови для придбання товарів на сайті lavka.terra.ua.
 • Учасник — дієздатна фізична особа, яка досягла повноліття. Для участі у Програмі, Учасник реєструється та здійснює покупки на сайті lavka.terra.ua у встановленому порядку.
 • Обліковий запис — обліковий запис Учасника в інформаційній системі сайту lavka.terra.ua. У системі номер облікового запису відповідає номеру мобільного телефону Учасника.
 • Правила — це Правила Програми лояльності.
 • Акція — Маркетинговий захід, який проводиться на базі цієї Програми лояльності.
 • Правила Акції — Правила проведення маркетингового заходу або умови проведення Акції. Правила акції базуються на цих Правилах та конкретизують та розширюють умови застосування положень цих Правил.
 • Бонусний бал — умовна одиниця, що нараховується на Бонусний рахунок за вчинення визначених цими правилами дій та дає право на пільгові умови придбання товарів на сайті lavka.terra.ua.
 • Бонусний рахунок — технічний запис в інформаційній системі сайту lavka.terra.ua, призначений для обліку накопичених Балів та їх використання Учасниками.
 • Партнер — особа, з якою Організатор уклав угоду про партнерство, яка дає право розповсюдження промокодів продавця.
 • Знижка — відсоток або сума, на яку знижується ціна на замовлення. Розмір знижки визначається умовами конкретної Акції.
 • Канали комунікації — форма зворотного зв'язку на сайті lavka.terra.ua, гаряча лінія +380678003113, соціальні мережі та інші засоби комунікації, вказані на сайті lavka.terra.ua або у правилах Акції.
 • Зловживання правами — недобросовісні дії Клієнта, спрямовані на отримання пільгових умов без фактичного придбання товарів з метою особистого споживання або спрямовані на зловживання правами, наданими Правилами, а також пов'язані з наданням Учасником недостовірної інформації (відомостей) за участю у Програмі.
 • Використання персональних даних — дії (операції) з персональними даними, що здійснюються з метою прийняття рішень або вчинення інших дій, що породжують юридичні наслідки щодо суб'єктів персональних даних або іншим чином зачіпають їх права та свободи або права та свободи інших осіб.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Програму лояльності lavka.terra.ua необхідно вважати договором приєднання, який слід трактувати згідно зі статтею 634 Цивільного кодексу України.

2. Програма лояльності не є азартною грою чи іншою послугою у сфері грального бізнесу.

3. Програма лояльності діє лише на офіційному сайті lavka.terra.ua

УМОВИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Учасником Програми лояльності може стати лише фізична особа, яка зареєструвалася на сайті lavka.terra.ua, обов'язково вказавши номер свого мобільного телефону від українського GSM-оператора та здійснивши купівлю товарів чи вчинивши дії згідно умов Акції на сайті lavka.terra.ua.

2. Програма може бути використана виключно фізичними особами, які досягли повноліття. Бонуси Програми заборонено продавати, за них неможливо отримати компенсацію у вигляді коштів, також їх неможливо відчужувати будь-яким іншим способом.

3. Юридичні особи жодним чином не можуть брати участь у Програмі.

4. Основним ідентифікатором Учасника Програми в інформаційній системі Організатора є віртуальний обліковий запис, який відповідає номеру мобільного телефону Учасника від українського GSM-оператора.

5. Датою початку участі у програмі є дата активації облікового запису за номером мобільного телефону в інформаційній системі сайту lavka.terra.ua.

6. У разі зміни номера мобільного телефону Учаснику необхідно звернутись до адміністрації lavka.terra.ua з відповідним зверненням через канали комунікації.

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Організатор залишає за собою абсолютне право в будь-який момент призупинити Програму, скасувати або змінити умови Програми. При закритті Програми всі Бонуси, які встиг набрати учасник, можуть бути використані протягом 30 (тридцяти) календарних днів після розміщення відповідного оголошення на сайті про те, що програма закривається.

2. Організатор у будь-який момент має право відмовити клієнту в активації Облікового запису за його номером мобільного телефону, видалити або припинити дію Облікового запису за таких обставин, які можуть бути ширшими за зазначені:

 • використання або спроба використання Облікового запису тим способом, який не передбачений умовами Програми;
 • при виникненні будь-якої обґрунтованої підозри в тому, що Учасник робить зловживання щодо своєї участі у Програмі;
 • якщо Учасник не проводить жодних операцій на своєму Обліковому записі протягом 12 місяців;
 • будь-які інші вагомі обставини, які Організатор може вважати значущими для відмови в активації або для припинення активності облікового запису.

3. Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, які можуть виникати внаслідок таких дій.

4. Організатор має право списувати з рахунку Учасника Програми Бонуси, нарахування яких було помилковим у зв'язку з неправильною роботою ПЗ (програмного забезпечення): наприклад, якщо Бонуси були нараховані у зв'язку з купівлею, яка була скасована, або у випадку повернення товару, а також тоді, коли Учасника буде викрито в шахрайстві та/або вчинить недобросовісні дії з Обліковим записом або зі своїм бонусним балансом.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ У ПРОГРАМІ

1. Реєстрація в Програмі здійснюється таким чином: покупець, стаючи Учасником Програми, реєструється за номером мобільного телефону або здійснює покупку на сайті lavka.terra.ua.

2. Після реєстрації та після того, як відбудеться передача даних щодо купівлі клієнта в інформаційну систему lavka.terra.ua, для клієнта активується Обліковий запис за номером мобільного телефону.

ВИДИ ЗАОХОЧЕНЬ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ У РАМКАХ ПРОГРАМИ

Бонусні бали

1. Бонусні бали нараховуються роздрібним покупцям за скоєні покупки та написання відгуків на придбану продукцію.

2. Кількість балів, що нараховуються за кожен товар, вказується в картці товару. Бонусні бали не нараховуються за акційні товари.

3. Безпосереднє зарахування бонусних балів на рахунок покупця проводиться протягом 3-х днів з моменту оплати замовлення.

4. Учасник має можливість отримати винагороду за відгуки на продукцію у розмірі 1000 бонусних балів за один відгук на будь-який товар, який був будь-коли куплений цим покупцем В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ. Обов'язкові умови отримання балів за відгук:

 • Продукт було придбано у магазині lavka.terra.ua;
 • На кожен придбаний продукт лише за один відгук може бути отримано винагороду;
 • Продукт має статус "в наявності" у магазині lavka.terra.ua на момент написання відгуку;
 • Відгук має бути змістовним та об'єктивним. Нарахування бонусних балів відбувається у момент публікації відгуку після перевірки модератором.

5. Бонусні бали накопичуються в особистому кабінеті покупця у розділі «Бонусні бали». У цьому розділі відображаються нарахування та списання бонусних балів. Тут же зазначається поточний баланс бонусних балів.

6. Бонусні бали можна використовувати для оплати нових замовлень.

7. 100 бонусних балів = "2" гривні. Бонусними балами можна сплатити не більше ніж 30% вартості замовлення.

8. Для використання бонусних балів покупець має бути авторизований у системі.

9. Бонусні бали, які не використані протягом 12 місяців з дня нарахування анулюються.

10. У разі анулювання замовлення сума бонусних балів, яка була нарахована, буде списана з бонусного рахунку Учасника.

ПРОМОКОДИ

1. Види промокодів:

 • Промокод на знижку ХХ% від суми замовлення.
 • Промокод на знижку у розмірі ХХ гривень від суми замовлення. Використовувані види промокодів обумовлюються в інформаційних матеріалах до Акції. Організатор має право використовувати інші види Промокодів.

2. Промокод надається в електронному вигляді на розсуд Організатора одним з наступних способів:

 • персоналізована розсилка;
 • розміщення на сторінках соціальних мереж Організатора;
 • розміщення його у відкритому доступі до Інтернет-магазину lavka.terra.ua;
 • розміщення Партнерами у їхніх мережевих ресурсах.

3. Промокоди, поширені вищезазначеними способами, доступні необмеженому колу осіб у рамках обмежень, зазначених в інформаційних матеріалах до Акції.

4. Строк дії Промокоду, а також інші умови його застосування містяться в інформаційних матеріалах до Акції.

5. Дія Промокоду не поширюється на акційні товари зі знижками.

6. Промокод можна використовувати при оформленні замовлення в магазині lavka.terra.ua.

7. Покупець може використовувати Промокод лише один раз, якщо інше не зазначено в інформаційних матеріалах до Акції.

8. При оформленні замовлення може бути використаний лише один Промокод.

9. Пропозиція Промокоду поширюється на всі Товари або певну категорію, зазначену в умовах Акції, або на суму Замовлення.

10. Для застосування Промокоду може бути встановлена мінімальна сума замовлення.

11. Знижка за Промокодом не передбачає повернення суми Знижки у грошовому еквіваленті.

12. Якщо при оформленні замовлення Промокод не був застосований у спеціальному полі в магазині lavka.terra.ua, у тому числі внаслідок технічного збою, замовлення підлягає сплаті у повному обсязі (без урахування Знижки за Промокодом). 13. Промокод може бути використаний лише протягом терміну дії, зазначеного в умовах Акції. Після закінчення зазначеного терміну Промокод стає недійсним. 14. Дія Промокоду не поширюється на вартість доставки. 15. Покупцеві забороняється продавати Промокод, а також використовувати його іншими способами з комерційною метою. У разі порушення зазначеної вимоги Продавець має право достроково припинити дію Промокоду.