ID: 201000
ID: 201000
(0)

Наповнювач «Джо» універсальний гігієнічний для туалетів домашніх тварин, поліпропіленовий пакет, 3 кг

69.90
грн / уп.
Возможная доставка

Пропонуємо до вашої уваги наповнювач, виготовлений з висівок злакових культур. Гранули наповнювача виготовлені з відходів виробництва пластівців та каш на базі нашого підприємства.

Цей продукт вважається одним з найбільш екологічних, має аромат зернових та ефективно бореться із запахом, гранули легкі та добре поглинають вологу. Наповнювач виконує поглинаючу функцію — гранули під впливом вологи розпадаються на дрібну фракцію, яка опускається на дно піддона.

Наповнювачі для туалету використовують не тільки для котів, але також для собак карликових порід, яких власники не вигулюють і для гризунів.

Ще однією перевагою є те, що використаний вміст лотка можна частинами змивати в унітаз, тому що розпадаючись на дрібні фракції гранули не засмічують і не шкодять каналізаційним трубам.

Також наш наповнювач має здатність до біологічного розкладання у вигляді добрива.

Склад

Мучка та висівки ячменю, вівса, жита, пшениці та інших культур.

Спосіб приготування

Насипати наповнювач у відкритий лоток шаром від 1 до 6 сантиметрів. Рекомендується прибирати забруднений наповнювач не рідше одного разу на добу або у залежності від рівня забруднення.

При первинній засипці наповнювача слід засипати шаром 0,5-2,5 сантиметри. Кожного дня слід додавати приблизно по 25 грамів в міру видалення забрудненого наповнювача. Весь об'єм засипаного наповнювача повністю замінюється 1 раз на 3-4 доби або у залежності від рівня забруднення.

Можливо використовувати лотки з сіткою.

Допустимо утилізувати використаний наповнювач в унітазі — він не засмічує каналізаційні труби або застосовувати як добриво.

Маса нетто

3 кг

Вид упаковки

Поліпропіленовий пакет

Написати відгук

Посмотреть корзину
Кошик порожній
Дорогі відвідувачі, на сайті Terra.ua діє мінімальне замовлення на 300 грн.