Оплата і доставка

Обробка замовлень здійснюється з 8:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю. Вихідні – субота та неділя. Замовлення, зроблені у п’ятницю після 14:00, суботу та неділю, будуть відправлені у перший робочий день наступного тижня.

ОПЛАТА

Оплата онлайн

Оплата замовлення банківськими картками платіжних систем Visa та Master Сard. Оплата здійснюється онлайн за допомогою системи LIQPAY. Ваш платіж миттєво відображається у нас в системі, і ми відразу ж починаємо збирати ваше замовлення для відправки!

Оплата при отриманні

Оплата готівкою при отриманні товару у відділенні Нової пошти або Укрпошти.

Увага! Послуги доставки замовлення та зворотної доставки грошей сплачує покупець!

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка здійснюється по всій території України, окрім окупованої АР Крим, тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Нова Пошта

Відправлення службою Нова Пошта здійснюється з понеділка по п’ятницю. Час доставки: протягом 2-5 днів (залежно від пункту призначення). Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти. Прорахувати можна тут

Доставка замовлень на суму від 500 грн, оформлених на сайті, до відділення Нової Пошти - БЕЗКОШТОВНА!

Укрпошта

Відправлення службою Укрпошта здійснюється з понеділка по п’ятницю. Час доставки: протягом 2-6 днів (залежно від пункту призначення). Вартість доставки згідно тарифів Укрпошти. Прорахувати можна тут

Доставка замовлень на суму від 300 грн, оформлених на сайті, до відділення Укрпошти - БЕЗКОШТОВНА!

Після прибуття замовлення у відділення Нової Пошти або Укрпошти Вам прийде SMS-повідомлення з номером накладної.

Важливо! Згідно з умовами безкоштовного зберігання Нової Пошти та Укрпошти, відправлення зберігається на складі служби доставки протягом 5 робочих днів. Після чого відправлення автоматично повертається до відправника і повторне замовлення можливе виключно після повної передоплати товару.

Кур'єрська доставка по Україні до дверей

Доставку ваших замовлень здійснює кур'єрська служба Нової Пошти або Укрпошти. Термін доставки Новою Поштою за адресою становить 3-5 робочих днів. Термін доставки Укрпоштою за адресою становить 3-6 робочих днів.

Доставка замовлень кур’єром на суму від 500 грн, оформлених на сайті, за адресою — БЕЗКОШТОВНА!