Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню

Угода з користувачем

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт www.lavka.terra.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті www.lavka.terra.ua.

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті www.lavka.terra.ua з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою www.lavka.terra.ua де представлені Товари, запропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт - www.lavka.terra.ua

Товар - продукти харчування, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою www.lavka.terra.ua.

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів).

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці Умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода (далі - Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення.

1.6. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту прийняття Продавцем замовлення Покупця.

1.7. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями.

2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

2.1 Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою www.lavka.terra.ua.

2.2 Ця Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1 Реєстрація на Сайті є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.2 Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

3.3 Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою www.lavka.terra.ua.

4. ТОВАР ТА ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

4.1 Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті.

4.2 У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком).

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.5 Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.6 Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

5. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1 Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення.

5.2 Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України.

5.3 Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4 При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).

5.5 Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6 Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з регіону і способу доставки, а також (в разі необхідності) форми оплати.

5.7 Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення.

5.8 При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленому асортименту та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.9 Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця за умови дотримання умов зберігання.

6. ОПЛАТА ТОВАРУ

6.1 Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

6.2 Ціна Товару вказується на Сайті. Щодо неправильно вказаної  ціни замовленного Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або скасування Замовлення.. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.3 Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4 Оплата Товару здійснюється Покупцем:

готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті;

безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" продовольчі товари належної якості не підлягають обміну (поверненню).

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

8.1 Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2 Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

9.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

9.2 Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 3 роки.

9.3 При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону.

9.4 Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.5 Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

  • для реєстрації Користувача на Сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.6 Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

9.7 Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту www.lavka.terra.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

9.8 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

9.9 Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації ».

10. СТРОК ДІЇ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

10.1 Ця Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

11. ДОДАКОВІ УМОВИ

11.1 Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

11.2 До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.3 Усі виникаючі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів.

11.4 Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

11.5 У разі оплати Замовлення, можливо списання додаткової комісії банком-емітентом.