Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+38 067 800 31 13 +38 050 337 47 55 Замовити дзвінок
Пластівці в п/п упаковці

Пластівці в п/п упаковці

Не уявляєте своїх сніданків без смачненьких пластівців, до яких можна додавати будь-які інгредієнти, формуючи кожного разу нові смакові комбінації? Тоді гарна новина для вас – виробник вівсяних пластівців, торгівельна марка ТЕРРА, давно приготувала лінійку пластівців в коробці. Це безліч ваших улюблених смаків від національного виробника, включаючи традиційні вівсяні, поживні гречані та ситні горохові пластівці. Для тих, хто полюбляє максимум користі за досить демократичну ціну, пропонуємо суміш зернових, яка може поєднувати в собі від 4 до 7 різних злаків.

Швидкий сніданок з пластівців – це не лише данина моді на здорове харчування, це дійсно корисний початок дня, оскільки така страва, по-перше, не займає багато часу, а по-друге, містить велику кількість вуглеводів, які краще споживати зранку, і які нададуть вам енергії не на одну годину.

Крім того, наша продукція випускається в упаковці, яка не шкодить довкіллю і легко піддається вторинній переробці. А для більш зручного зберігання у картонному пакуванні знаходяться відразу два пакети по 300 г кожний.