Про компанію

Краще за будь-які слова про компанію «ТЕРРА» говорить наша смачна продукція, яку ми виробляємо з 1998 року і яку добре знають в Україні та 61 країнах Світу.

З першого дня у виробництві ми втілюємо принципи безпечного, високоякісного та здорового харчування і використовуємо виключно натуральні інгредієнти при створенні нашої продукції.

Ми уважно слідкуємо за усіма світовими тенденціями у харчуванні, тому в нашому кейсі ще 10 років тому з’явилися органічні та безглютенові продукти. Тож наш меседж «Смак здорового життя» — це не просто красиві слова, а принциповий підхід до справи.

Ми пишаємося своїми досягненнями і тим, якою компанія «ТЕРРА» стала за 23 роки — потужним, сучасним, технологічним підприємством, на якому працює класна команда професіоналів свого діла.

Адже головним досягненням ми вважаємо що все, що ми робимо — ми робимо з душею та любов’ю. Нам дуже подобається годувати людей смачними, корисними та безпечними продуктами!

Тому наші каші, крупи, гранолу, супи-гарніри, пластівці люблять куштувати і дорослі і діти, і ми маємо багато прихильників нашої продукції в рідній Україні!

Смачного!